Firma Hakkında

02 Nisan 2013 Salı

Asa Aydınlatma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2015 yılında ‘Herkeste Işık , Bizde güven var’ sloganıyla yola çıkmıştır. Asa Aydınlatma’nın kurulduğu tarihten bu yana temel ilkesi sürekli gelişen, müşterilerine kaliteli hizmet gayesiyle hareket eden ve bu doğrultuda ilerleyen bir şirket olarak türk ekonomisinde yerini almaktır.

Asa Aydınlatma istanbul-beyoğlu/karaköy ve şişli/perpa’da tüm türkiye’ye toptan ve perakende elektrik avize ve led aydınlatma malzemeleri satışı yapan lider adres konumuna gelmiştir.

Büyüme ve ileriye dönük hedeflerimizin gerçekleşmesindeki en büyük etken; müşteri istek ve ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar değerlendirip yerine getirmek için çabaladığımız özenden kaynaklanmaktadır.

Asa Aydınlatma sanayi ve ticaret  limited şirketi ‘asa led’ olarak markalaşma yönünde ilerleyerek aydınlatma sektöründe türkiye ve dünya çapında saygın firmalar arasına girmeyi amaç haline getirmiştir. bununla birlikte bir diğer amacımız sunduğumuz hizmeti sadakat, disiplin ve güleryüz ile yerine getirmek ve en kaliteli ürünü en iyi fiyatlarla sizlere sunmaktır. Bunun için ilkelerine sahip çıkan, bu değeri günümüz iletişim stratejilerine uyarlayarak , genç, dinamik ve tecrübeli ekibimiz ile 21. yüzyıla yakışır bir kurum kültürü oluşturmak, yenilikçiliği, yaratıcılığı ve ticari yaşamdaki itibarını daha geniş kitlelerle paylaşma yolunda çalışmalarını sürdürmektir.